SON EKLENENLER

HİDİV KASRI RESTAURANT

HİDİV KASRI RESTAURANT

HİDİV KASRI RESTAURANT
HİDİV KASRI RESTAURANT

            Hidiv Kasrı Restaurant, muhteşem boğaz manzarası karşısında ve gül bahçeleri içinde sunulan, Türk Mutfağı’nın en özel tatlarından oluşan menüsü ile İstanbul’un en iyi restaurantları arasında kabul edilmektedir.

Türk Mutfağı, binlerce farklı ve özel tatla dünyanın en geniş mutfakları arasındadır. Hidiv Kasrı Restaurant, bu zengin mutfağın en seçkin ve özel tatlarını ziyaretçilerine sunma ve eşsiz bir deneyim yaşatma konusunda iddialı işletmelerden biridir. Her salonunda restaurant bulunan Hidiv Kasrı, Türk ve Osmanlı mutfaklarının yer aldığı mönüleri ile her damak tadına hitap etmektedir. Türkiye’nin en iyi aşçıları tarafından hazırlanan yemekler doğal ve orijinal malzemelerle yapılmaktadır. Başka hiçbir yerde bulmayacağınız özel tatları ile Hidiv Karsı Restaurant size unutulmaz bir lezzet şöleni yaşatacaktır.

Boğazın muhteşem manzarası eşliğinde, gül bahçeleri içinde, bülbül seslerini dinleyerek lezzetli ve keyifli bir yemek deneyimi yaşamak isteyenlerin uğrak yeri olan Hidiv Kasrı Restaurant, çeşitli organizasyonlar ve düğünler için özel olarak hazırlanan mönüleri ile özel günleri de unutulmaz hale getirmektedir.

Hidiv Kasrı Restaurant’ta yemeklerin yanında alkol servisi yapılmamaktadır. Ancak Osmanlı Mutfağına özgü Dünyaca ünlü şerbetlerden dilediğinizi seçerek yemeğinizin lezzetine lezzet katabilirsiniz. Bunun yanında ünü Dünyaya yayılan Türk kahvaltısının en seçkin sunumlarının yer aldığı kahvaltı mönüleri ile hafta sonlarınızı boğaz havası alarak, keyifli ve saatlerce süren bir kahvaltı ile değerlendirebilirsiniz. Yemek mönüleri kadar kahvaltı mönüleri ile de iddialı olan Hidiv Kasrı Restaurant, kahvaltıları bir ziyafete dönüştürme konusunda eşsiz bir alternatif.

Gül bahçesinin ünü Avrupa’ya kadar yayılan, etrafında binlerce tarihi ağacın bulunduğu Hidiv Kasrı Restaurant’ta yemek için önceden rezervasyon yaptırmanız gereklidir. Günün her saati yoğun olan restaurant müşterilerini en iyi şekilde ağırlamak ve bekletmemek için rezervasyon ile hizmet vermektedir. Otopark sorunu olmadığı için özel aracınızla gidebileceğiniz Hidiv Kasrı Restaurant, sabah 09.00 ile gece 23.00 arası misafirlerini ağırlamaktadır.

Siz de özel günlerinizde dostlarınızı özel bir mekanda ağırlamak veya sevdiklerinizle eşsiz lezzet deneyimleri yaşamak istiyorsanız İstanbul’un en kaliteli mekanlarından biri olan Hidiv Kasrı Restaurant’ a sizleri de bekliyoruz.

DİĞER YAZILAR

HİDİV KASRI KAHVALTI FİYATLARI

HİDİV KASRI KAHVALTI FİYATLARI

HİDİV KASRI KAHVALTI FİYATLARI               Hidiv Kasrı Kahvaltı fiyatları benzer özellikteki pek çok mekandan daha …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.