SON EKLENENLER

HİDİV KASRI KAHVALTI FİYATLARI

HİDİV KASRI KAHVALTI FİYATLARI

HİDİV KASRI KAHVALTI FİYATLARI
HİDİV KASRI KAHVALTI FİYATLARI

              Hidiv Kasrı Kahvaltı fiyatları benzer özellikteki pek çok mekandan daha makul ve ekonomiktir. Dünyaca ünlü Türk kahvaltısının en seçkin lezzetlerinden oluşturulan kahvaltı mönüleri ekonomik fiyatları ile de dikkat çekmektedir.

Aileniz veya sevdiklerinizle birlikte güzel bir hafta sonu geçirmek ve keyifli bir kahvaltı yapmak istiyorsanız en iyi alternatiflerden biri Hidiv Kasrı’dır. Türk kahvaltısının doyasıya tadını çıkarabileceğiniz Hidiv Kasrı’nda, çeşitli kahvaltı alternatifleri ziyaretçilerin beğenisine sunulmaktadır. İster açık büfe isterseniz serpme kahvaltı bulabileceğiniz tesiste kahvaltıyı uzatabilir, öğlen veya akşam yemeği ile birleştirebilirsiniz. Atmosferi sebebiyle ziyaretçilerin ayrılmak istemediği Hidiv Kasrı’nın temiz havası ve doğal ortamının iştahınızı açacağına eminiz.

Hidiv Kasrı kahvaltı fiyatları hangi gün gittiğinize ve seçeceğiniz kahvaltıya göre değişkenlik göstermektedir. Hem hafta içi hem de hafta sonu açık büfe kahvaltı bulunan Hidiv Kasrı’nda, açık büfe kahvaltılar için hafta içi ve hafta sonu mönüleri farklı olduğundan farklı fiyat uygulanmaktadır.  Açık büfe kahvaltılarda 0 – 6 yaş arası çocuklardan ücret alınmamakta, 6 – 12 yaş arası çocuklar içinse %30 oranında indirim yapılmaktadır.

Ancak Hidiv Kasrı’nda serpme kahvaltı tercih edenler veya diyet uygulayanlar için de özel mönüler bulunuyor. Serpme kahvaltılar için farklı fiyat uygulamaları var. Ancak gerek açık büfe gerekse serpme kahvaltı fiyatlarının benzer yerlerden çok daha ekonomik olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Tost yada sandviç tarzı ürünlerin de servis edildiği Hidiv Kasrı’nda her damak tadına ve bütçeye uygun alternatifler bulunuyor.

Hidiv Kasrı sabah 09.00 ile gece 23.00 arasında hizmet vermektedir. Kahvaltı servisleri genellikle öğlen sona ermekte ve öğle yemeği servisine geçilmektedir. Öğlen ve akşam yemeği mönülerinin Türk mutfağının en seçkin lezzetlerinden oluştuğunu ve fiyatlarının kahvaltı gibi ekonomik olduğunu belirtmek isteriz.

Hidiv Kasrı kahvaltı fiyatları hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için telefonla ulaşabilirsiniz. Gerek kahvaltı gerekse öğlen veya akşam yemeği için rezervasyon alınması uygun olacaktır. Günün her saati yoğun olan Hidiv Kasrı ziyaretçilerini bekletmemek için rezervasyon ile hizmet vermektedir. Ulaşımı kolay ve otopark sorunu olmayan tesis kısa süre içerisinde en gözde kahvaltı mekanınız haline gelecektir.

DİĞER YAZILAR

HİDİV KASRI NEREDE

HİDİV KASRI NEREDE

HİDİV KASRI NEREDE               Hidiv Kasrı nerede diye merak ediyor ve gitmek istediğiniz halde yolu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir