HİDİV KASRI DÜĞÜN FİYATLARI

HİDİV KASRI DÜĞÜN FİYATLARI

HİDİV KASRI DÜĞÜN FİYATLARI
HİDİV KASRI DÜĞÜN FİYATLARI

                  Hidiv Kasrı düğün fiyatları, organizasyonun içeriği ve davetli sayısına bağlı olarak değişmektedir. Düğünlerini tarihi bir mekanda ve açık havada yapmak isteyen çiftlerin en gözde mekanlarından olan Hidiv Kasrı’nda düğün sanıldığı kadar maliyetli değildir.

Tarihi mekanlarda yapılan düğünlerin dudak uçuklatan rakamlarını duyan insanlar tüm tarihi yerlerin aynı derecede pahalı olduğunu sanırlar. Ancak Hidiv Kasrı düğün fiyatları benzer pek çok mekandan çok daha ekonomik fiyat seçenekleri ile tercihlerin üst sıralarında yer alıyor. Son yılların düğün organizasyonları için en fazla tercih edilen yerlerinden olan Hidiv Kasrı; manzarası, temiz havası, gül bahçeleri ve orman içindeki konumu, tarihi atmosferi ve mükemmel mönüleri ile evlenecek çiftlerin düğün hayallerini süslüyor.

Düğün için Hidiv Kasrı’nı tercih edecek çiftlere birkaç konuda bilgi vermek faydalı olacaktır. Eğer düğünü yazın ve bahçede yapacaksanız 2000 kişilik bir organizasyon dahi planlayabilirsiniz. Ancak kış aylarında kapalı alanda hizmet verildiği için maksimum 500 kişilik organizasyonlara ev sahipliği yapılabiliyor. Bunun yanında düğünlerini yemekli değil de kokteyl olarak planlayan çiftler için yine 2000 kişiye kadar kokteyl düğün organizasyonları da var. Ancak 250 kişinin altındaki düğün organizasyonları kabul edilmiyor.

Düğün mönüsü için size 11 farklı alternatif sunuluyor. Bunlar gerek içerik gerekse fiyat olarak birbirinden farklı özellikte. Misafirlerinizin beğenilerini ve bütçenizi göz önünde tutarak dilediğiniz mönüyü seçip konuklarınıza unutulmayacak ikramlar sunabilirsiniz. Yemeklerin lezzeti ve kalitesi konusunda söylenebilecek fazla bir şey yok, tek kelime ile mükemmel.

Hidiv Kasrı düğün fiyatları evlenecek çiftin düğün gecesi tesiste kalıp kalmayacağına göre de değişebiliyor. Dileyen çiftler düğün gecesi Hidiv Kasrı’nın Abbas Hilmi Paşa odasında ağılanıyorlar. Bunun yanında Hidiv Kasrı’nda yapılan düğünlerde havai fişek gösterisi serbest. Süsleme ve müzik gibi detaylar tesis tarafından çiftlerin de görüşü alınarak hazırlanıyor. Ve en önemlisi düğün pastası için ekstra ücret alınmıyor.

Hayatınızın en güzel ve en önemli gecesini unutulmaz bir mekanda ve unutulmaz anılar bırakarak yaşamak istiyorsanız Hidiv Kasrı bu hayaliniz gerçekleştirebileceğiniz en doğru seçim olacaktır.

DİĞER YAZILAR

HİDİV KASRI AÇIK BÜFE KAHVALTI

HİDİV KASRI AÇIK BÜFE KAHVALTI

HİDİV KASRI AÇIK BÜFE KAHVALTI              Hidiv Kasrı açık büfe kahvaltı, Türk ve Dünya mutfaklarından …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir