HİDİV KASRI DIŞ FOTOĞRAF ÇEKİMİ

HİDİV KASRI DIŞ FOTOĞRAF ÇEKİMİ

HİDİV KASRI DIŞ FOTOĞRAF ÇEKİMİ
HİDİV KASRI DIŞ FOTOĞRAF ÇEKİMİ

           Hidiv Kasrı dış fotoğraf çekimi, düğün veya özel organizasyonların unutulmaz anılara dönüştürülmesi için gerçekleştirilen eğlenceli bir faaliyet.

Hidiv Kasrı dış fotoğraf çekimi, yüz yıllık tarihi bir mekanda, Avrupa’ya kadar ün salmış gül bahçeleri içinde, eşsiz boğaz manzarası ve harika çevre düzenlemeleri ile estetik açıdan mükemmel karelerin yakalanmasına imkan veriyor. Bu yüzden düğünlerin Hidiv Kasrı’nda yapılmasının bir diğer sebebinin harika fotoğraflar çekmek olduğunu söylemek hiç te abartı olmayacaktır.

Tarihi bina, gül bahçesi, ormanlık bölgede bulunan yürüyüş alanları, havuzlar, çeşmeler, orijinaline uygun restore edilmiş odalar, düğün veya benzer özel günlerin fotoğraflarını Hidiv Kasrı’nda çektirmek isteyenler için sayısız alternatif sunuyor. Özellikle doğal ortamda ve yaratıcı fotoğraflar için mükemmel bir alan olan Hidiv Kasrı’nda çekilen fotoğrafların çok estetik olduğunu belirtmek isteriz.

Hidiv Kasrı dış fotoğraf çekimi için tesiste düğün yapmanıza gerek yok. İşletmecilik yapan belediye şirketinden izin alarak ve sözleşme imzalayarak, randevu ile Hidiv Kasrı’nın istediğiniz her yerinde fotoğraf çekimi yaptırabilirsiniz. Eğer düğün telaşı yüzünden sözleşme yapma veya randevu alma gibi konularla ilgilenemeyecekseniz işin bu kısmını fotoğrafçınıza veya bir aile yakınınıza da bırakabilirsiniz.

Hidiv Kasrı’nda fotoğraf çekimi için benzer tesislerden farklı olarak ve tabi çok fazla sayıda olmamak şartı ile kişi sınırlaması bulunmuyor. Özel günlerinizde sevdiklerinizle birlikte Hidiv Kasrı’nın muhteşem köşelerinde dilediğiniz kadar fotoğraf çektirmeniz mümkün. Yaklaşık 2.5 saatlik bir süre için imzalanan sözleşme ile kasrın açık veya kapalı her alanında fotoğraf çektirebilirsiniz. Fotoğraf çektirmek için izin alınması ve sözleşme yapılması gibi detaylarla birlikte ödemeniz gereken ücret her yıl değişiyor. Ancak ücret konusunda yine benzer mekanlardan daha ekonomik olduğunu belirtmek isteriz.

Hidiv Kasrı dış fotoğraf çekimi için en uygun mevsimler bahar ve yaz ayları. Ancak alternatif görüntüler yakalamak veya düğünlerini kış aylarında yapmak isteyenler ormanlık alanda birbirinden güzel pozlar yakalayabilirler. Özellikle karın yağdığı dönemlerde büyüleyici hale gelen Hidiv Kasrı Ormanı yıllarca evlerinizi süsleyecek düğün fotoğraflarının vazgeçilmez mekanları arasında yerini almış durumda.

DİĞER YAZILAR

HİDİV KASRI AÇIK BÜFE KAHVALTI

HİDİV KASRI AÇIK BÜFE KAHVALTI

HİDİV KASRI AÇIK BÜFE KAHVALTI              Hidiv Kasrı açık büfe kahvaltı, Türk ve Dünya mutfaklarından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir