SON EKLENENLER

HİDİV KASRI AÇIK BÜFE KAHVALTI

HİDİV KASRI AÇIK BÜFE KAHVALTI

HİDİV KASRI AÇIK BÜFE KAHVALTI
HİDİV KASRI AÇIK BÜFE KAHVALTI

             Hidiv Kasrı açık büfe kahvaltı, Türk ve Dünya mutfaklarından özenle seçilen kahvaltılık ürünlerin bir arada bulunabileceği enfes bir kahvaltı keyfi sunuyor.

Hidiv Kasrı’nın muhteşem kahvaltısı uzun zamandır tüm İstanbullular tarafından bilinmektedir. Bu yüzden özellikle hafta sonları açık büfe kahvaltılarında, randevusuz gidilmesi halinde, yer bulmak neredeyse imkansızdır. Eğer Hidiv Kasrı’nın açık büfe kahvaltısının sayısız seçeneklerinin tadına bakmak ve keyifli bir hafta sonu geçirmek istiyorsanız Hidiv Kasrı açık büfe kahvaltı için hemen randevu almalısınız.

Tesiste haftanın her günü açık büfe kahvaltısı servisi bulunuyor. Bunun yanında geleneksel Türk kahvaltısı tercih edenler için serpme kahvaltı seçeneği de mevcut. Ancak Hidiv Kasrı açık büfe kahvaltı çok daha fazla tercih ediliyor. Açık büfe kahvaltıları için hafta içi ve hafta sonu farklı fiyatlar uygulanıyor. 0 – 6 yaş arası çocuklar için ücret alınmayan tesiste, 6 – 12 yaş arası çocukların açık büfe kahvaltısına %30 indirim uygulanıyor.

Ağırlıklı olarak Türk mutfağından kahvaltı ürünlerinin sunulduğu Hidiv Kasrı açık büfe kahvaltılarında ayrıca dünyanın farklı ülkelerinin kahvaltı ürünlerinden en seçkin  lezzetler de yer alıyor. Sabah 09.00’da başlayan kahvaltı keyfi, Hidiv Kasrı’nın muhteşem atmosferi sebebiyle genellikle öğle ve akşam yemeği ile birleştiriliyor. Bu yüzden Hidiv Kasrı’na kahvaltıya giderken öğlen ve akşam yemeğine de kalabileceğinizi göz önünde bulundurarak program yapmanızı tavsiye ederiz.

Kahvaltınızı dilerseniz bahçede dilerseniz tarihi yapının restaurant bölümünde yapabilirsiniz. Bahar ve yaz aylarında bahçesinde boş yer bulmanın imkansız olduğu Hidiv Kasrı’nda açık büfe kahvaltı için önceden randevu almanız gerekmektedir. Aileniz ve dostlarınızla beraber muhteşem bir manzaraya karşı, temiz havada ve tarihi bir yapıda kahvaltı etmek için başka alternatifleri düşünmenize gerek yok. Bir kez gittikten sonra müdavimi olacağınız Hidiv Kasrı’nın ziyaretçilerini kendine aşık etme gibi bir özelliği var.

Baharın en güzel zamanlarının yaşandığı bu günlerde en iyi seçenek olan Hidiv Kasrı açık büfe kahvaltı için randevu alarak bu hafta sonunuzu enfes lezzetler eşliğinde ve harika bir atmosferde değerlendirebilirsiniz.

DİĞER YAZILAR

HİDİV KASRI NEREDE

HİDİV KASRI NEREDE

HİDİV KASRI NEREDE               Hidiv Kasrı nerede diye merak ediyor ve gitmek istediğiniz halde yolu …

3 comments

  1. IKI KISILIK ACIK BUFE KAHVALTINIZ NE KADAR HANGI GUNLER VAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir